Měření signálu - WiFi bezdratove pripojeni - Prestavlky u Cercan , Hvezdonice, Poddubí, Bezděkov, Borka, Nové Městečko, Čerčany, Vranov

Měření signálu

Jedná se o úkon, který musí ve většině případů předcházet vlastnímu připojení, kdy zákazník ještě nevlastní potřebné vybavení pro příjem signálu bezdrátové sítě. V takové situaci Vás po dohodě navštívíme s náležitým technickým vybavením a přímo v místě Vašeho domu nebo bytu prověříme dostupnost naší bezdrátové sítě. Teprve na základě tohoto měření doporučíme nutné vybavení, a to vždy s ohledem na účelnost budoucí vynaložené investice. Nebudeme Vám tedy nutit zakoupení mohutné směrové antény se stožárem za několik tisíc, pokud bude jasné, že postačí základní panelová anténa za několik set korun. Výsledekm tohoto měření však může být i zjištění, že v místě kde se nacházíte signál naší sítě není dostupný :-(. Tato naše návštěva Vás nebude stát vůbec nic a je zcela zdarma, stejně tak práce spojená s případnou realizací připojení je zcela zdarma.

To ale ještě není všechno. Jsme specialisti v oboru bezdrátových sítí, a proto Vám můžeme i v tomto případě doporučit, dodat a zejména spolehlivě nastavit veškeré potřebné vybavení pro příjem. Opět s ohledem na účelnost v dané situaci. Pro připojení používáme kvalitní osvědčené komponenty za rozumné ceny značek Ubiquiti a Mikrotik s využitím našich zkušeností pro optimální nastavení. Nabízíme i možnost rozšíření instalace o vytvoření vlastní bezdrátové sítě v rámci Vašeho domu nebo bytu a umožnit Vám tak volný pohyb s Vaším notebookem nebo mobilním telefonem. Cena za instalaci se v nejběžnějších případech pohybuje okolo 900 Kč (2 hodiny práce). Celková cena bude záviset na použitých komponentech a potřebném času.