Podmínky připojení - WiFi bezdratove pripojeni - Prestavlky u Cercan , Hvezdonice, Poddubí, Bezděkov, Borka, Nové Městečko, Čerčany, Vranov

Podmínky připojení

Pokud se rozhodnete pro využívání našeho bezdrátového připojení k internetu, nebudete muset jako jinde podepisovat smlouvy na několik let a platit po celou dobu stanovenou cenu. S námi budete mít volnost ve svém rozhodování a po celou dobu trvání naší spolupráce budete moci kdykoliv beztrestně změnit rychlost připojení na vyžší ale i nižší. Poskytování služby je navíc možno kdykoliv ukončit, avšak vždy nejdříve ke konci aktuálního kalendářního měsíce. Informaci o zamýšleném ukončení služby nám stačí sdělit nejpozději 5 pracovních dnů před koncem kalendářního měsíce ve kterém chcete službu ukončit. Možné je i znovu zapojení přerušené služby za symbolický poplatek 100 Kč. Pokud by se náhodou stalo, že nedojde ke včasnému zaplacení vystavené faktury, potom Vám připojení samozřejmě bez varování nezrušíme, ale zašleme Vám upozornění emailem a budeme očekávat Vaši reakci a zdůvodnění situace. Kdybychom na takové upozornění nedostali žádnou odpověď, pak by nám nezbylo nic jiného něž službu připojení ukončit. Znovuzapojení služby v takovém případě už Vás bude stát 500 Kč. Fakturu za připojení rozesíláme vždy první týden v měsíci a je splatná do desátého dne v měsíci, kterého se služba týká.

Každý zákazník od nás obdrží konfigurační list, na kterém budou veškeré důležité i méně důležité parametry připojení. Na tomto dokumentu budou i výše uvedené podmínky připojení a souhlas s nimi nám potvrdíte svým podpisem. Zároveň tím vyslovíte souhlas s tím, že budete dodržovat základní zásady etiky používání internetu, tj. zejména že nebudete rozesílat nevyžádanou poštu, řetězové dopisy a poplašné zprávy ani vědomě rozesílat viry, dále pak že nebudete svým jednáním narušovat technické zajištění naší bezdrátové sítě. V případě že by některý zákazník tyto zásady opakovaně porušoval, potom bychom mohli připojení zablokovat bez náhrady na vrácení peněz.

To je vše, žádné další triky a skryté náklady v podmínkách nenajdete, protože nejsou. Víme, že v dnešní době je těžké tomu uvěřit, pak ale nezbývá než to s námi zkusit. Rozloučit se s námi můžete kdykoliv, budeme však rádi pokud budete s naším připojením spokojeni co nejdéle.


Nabízené typy rozhraní:

1) Metalické sítě: Ethernet IEEE 802.3 10/100 Mbit dle normy 10baseT/100baseTX.
2) Bezdrátové sítě: WiFi Standard IEEE 802.11 a, b nebo g.